Naše služby


Rekonstrukce interiéru a exteriéru​


Rekonstrukci bytu, ale i venkovních prostor provádíme podle přání klienta. Společně navrhneme materiálové a dispoziční řešení a pak se pustíme do díla. Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli materiálů. Pracujeme s důrazem na detail. Dodržujeme plán i termíny. Nechte si zmodernizovat své bydlení klidně od podlahy až po strop.  Využijte naše bohaté zkušenosti s rekonstrukcemi a zavolejte nám, o vše už se postaráme.

Rekonstrukce bytového jádra


Už vás unavuje prehistorický umakart v bytě? Nevyhovuje vám proporční řešení vašeho sociálního zařízení? Zpříjemníme vaše bydlení a o rekonstrukci bytového jádra se postaráme. Nabízíme komplexní řešení. Pro vaše nové bytové jádro vymyslíme pohodlné prostorové řešení, použijeme moderní materiály i sanitární techniku. Dopřejte si koupelnu, ve které se vám bude příjemně odpočívat, a povolejte nás do svých služeb.

Malování bytových i nebytových prostor


Malování pokojů, ale i schodišť, hal nebo sklepů je čas od času nezbytnost. Vaše zdi už po nové výmalbě přímo volají a vás se do toho ani trochu nechce? Nevadí. Zavolejte nám, zajistíme malování bytových i nebytových prostor v barvách, po kterých toužíte. Naši malíři pracují pečlivě a případný nepořádek si po sobě uklízí. Buďte bez práce i starostí a nechte malování na profesionálech svého řemesla.

Fasáda


Stavíte dům a toužíte po moderní fasádě? My vám ji uděláme. Přesně podle vašich představ. Hezkou a moderní. A nejen to. Při stavbě fasád klademe maximální pozornost na použité materiály. Spoléháme se na prověřené, kvalitní materiály, které odolávají zubu času i povětrnostním podmínkám. V kombinaci s našimi zkušenostmi dostanete fasádu, která bude váš dům chránit po mnoho a mnoho let

Lepení obkladů a dlažby


Líbí se vám obklady a dlažby, ale na jejich instalaci si netroufnete? Netrapte se s tím. O nalepení obkladů i dlažeb se vám rádi postaráme. S obkládáním máme dlouholeté zkušenosti. Vaší koupelně, kuchyni nebo chodbě nalepíme dlažbu s přesností na milimetr. Pro lepení používáme profesionální lepidla, díky kterým obklady drží přesně tam, kde mají.

Montáž plovoucích podlah


I když se říká, že plovoucí podlahu dokáže položit každý, doporučujeme vám spolehnout se na práci profesionálů. Pokládka podlahy má své zákonitosti a my je všechny známe. S přehledem a rychlostí zajistíme položení podlahy tak, aby ve skvělé kondici odolala běžnému zatížení. Chcete rovnou, hezky vypadající a dobře položenou „plovoučku? Zavolejte nám.

Pokládka zámkové dlažby


Dodáme okolí vašeho domu moderní ráz. Provádíme ruční pokládku zámkové dlažby. Svěřte svůj chodník nebo příjezdovou cestu do našich odborných rukou. Postaráme se, aby zámková dlažba ležela rovně na stabilním podkladu a váš krok byl i venku pevný a bezpečný.

Montáž sádrokartonu


Hledáte funkční a poměrně levné řešení pro modernizaci vašeho bydlení nebo kanceláří? Spolehněte se na sádrokarton. Vypadá moderně a umožní vyřešit téměř jakýkoliv požadavek na změnu interiérového řešení. Sádrokartonové konstrukce montujeme suchou formou, což zajišťuje minimum nepořádku během rekonstrukce. Chcete rychlou a kvalitní změnu? Kontaktujte nás. S pomocí sádrokartonu zajistíme, aby se vám bydlelo tak, jak aktuálně potřebujete.

Renovace parket


Dřevěné parkety mají své nepopiratelné kouzlo. Jsou ty vaše zašlé věkem? Dřív, než je schováte pod koberec nebo vyměníte za studenou dlažbu, zauvažujte nad jejich renovací. Provádíme kompletní opravy starých parketových podlah. Parkety obrousíme a povrchově upravíme tak, aby ladily do vašeho interiéru. Užívejte si dřevěný prvek v místnosti naplno.

Zateplení fasády


Stopněte zvýšené platby za topení a nechte si zateplit fasádu. Nabízíme kompletní služby zateplování fasád. Používáme kvalitní izolační materiál, přizpůsobený těm nejvyšším nárokům na udržení tepla v domě. Pracujeme rychle a důsledně. Staráme se, abychom během zateplování nenarušovali život v budově. K okolí jsme maximálně šetrní. Máte zájem o zateplení fasády? Chcete o naší práci vědět víc? Kontaktujte nás. Rádi a ochotně vám celou renovaci fasády vysvětlíme.

Montáž regálového zařízení


Řešíte právě skladovou techniku? Chcete do vašich skladovacích prostorů pevné a bytelné regály, které bezpečně uschovají vše, co potřebujete? Skvělá volba. Teď už nezbývá, než regály postavit. Zařídíme pro vás jejich montáž. Regálová zařízení stavíme precizně, s důrazem na bezpečnost. 

Müller rekonstrukce - Bratří Štefanů 810, Hradec Králové 500 03 |  IČ:72880350 |+420 775 148 787 | milleros@email.cz | GDPR | O cookies